Слухати

Черговий російський «гумконвой» приїхав на Донбас

15 жовтня 2015 - 09:09
В російському МНС заявляють, що вантажівки пройшли контрольний огляд українських прикордонників та місії ОБСЄ
Черговий російський «гумконвой» приїхав на Донбас / Новини на Громадському радіо

Чергова «гуманітарна» колона МНС Росії перетнула українсько-російський кордон. Про це повідомляється в прес-службі російського відомства.

«Чергова колона МНС Росії з гуманітарною допомогою для Донбасу перетнула українсько-російський кордон. Маршрут до пунктів пропуску пройдений без затримок, непередбачених ситуацій в дорозі не сталося», — йдеться в повідомленні.

wd2bl8zqtu-big-reduce460.jpg

Гумконвой РФ
Гумконвой РФ

У МНС РФ зазначили, що на пунктах пропуску «Донецьк» і «Матвєєв-Курган» так званий «гуманітарний» вантаж «пройшов митне оформлення в суворій відповідності з міжнародним законодавством».

«Усі заходи в пунктах пропуску здійснювалися у присутності представників митної та прикордонної служб України, а також спостерігачів місії ОБСЄ. Автомобілі МНС Росії в’їжджали на контрольно-пропускний пункт з відкритим заднім пологом кузова. Під перевірку потрапили не тільки техніка, а й супровідні документи на «гуманітарний» вантаж. На вимогу розкривалися коробки з продуктами для подання змісту», — додали в російському відомстві.

Зазначено, що після завершення всіх процедур в цілому більше 100 автомобілів з «гуманітаркою» для мирних жителів загальною масою більше 1,1 тис. тонн продовжили рух в пункти вивантаження Донецької та Луганської областей. Серед вантажів — продовольство і медикаменти. 

Інформації щодо перевірки вантажівок українськими прикордонниками чи місією ОБСЄ на сайті обох відомств немає. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+