Слухати

Генштаб спростував інформацію про призначення генерала Назаркіна керівником Військової служби правопорядку

15 жовтня 2015 - 16:16
Про це «Громадському радіо» повідомив начальник прес-служби Генерального штабу Владислав Селезньов
Генштаб спростував інформацію про призначення генерала Назаркіна керівником Військової служби правопорядку  / Новини на Громадському радіо

Інформацію про те, що скандальний В’ячеслав Назаркін, проти якого відкрито кримінальну справу про зраду, може стати новим керівником Військової служби правопорядку на своїй стрінці у Facebook написала журналістка-розслідувальниця Анна Бабінець. 

«Днями цю людину під слідством призначать керівником Військової служби правопорядку. Одне з завдань Служби — «запобігання вчиненню і припинення злочинів та інших правопорушень у Збройних Силах України». Військові з ВСП в шоці — вони впевнені, що Назаркін буде мститися тим, хто давав свідчення проти нього. Подання вже підписане начальником Генштабу Муженком, давнім другом Назаркіна. Має підписати міністр Полторак», — написала пані Бабінець.  

Начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов розповів, що така інформація неправдива: 

«Я спілкувався з колегами з Головного управління персоналом і з Департаменту кадрової політики Міноборони. Всі посадовці говорять про те, що подібне розпорядження не отримували. А всі документи про призначення офіцерів проходять там», — заявив пан Селезньов. 

Також він повідомив, що на сьогоднішній день виконуючим обов’язки голови Військової служби правопорядку ЗСУ є Ігор Криштун.

В’ячеслав Назаркін очолював на початку АТО управління спеціальних операцій Генштабу, але після загибелі кількох українських підрозділів в результаті наказів Назаркіна, виникли скандали в ЗМІ, та СБУ порушило кримінальну справи про зраду. Та попри це, у квітні 2015 року він отримав посаду в керівництві оперативного командування «Захід», наказ підписав сам міністр оборони Степан Полторак. За інформацією журналістки Анни Бабінець, пан Назаркін вчився у Росії, має рідного брата — російського військового. Також колишній керівник спецоперацій підтримував режим Януковича.

Повне розслідування по справі генерала Назаркіна можна переглянути на сайті Громадського телебачення

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+