Слухати

Ключовими цілями членства України в Радбезі ООН буде досягнення миру, — Президент

15 жовтня 2015 - 20:41
Президент України Петро Порошенко заявив, що основними цілями членства України в Радбезі ООН стане відстоювання принципів статуту ООН та реформування системи Ради безпеки
Ключовими цілями членства України в Радбезі ООН буде досягнення миру, — Президент / Новини на Громадському радіо

Про це він повідомив у своєму відео зверненні.

«Ключовою ціллю нашого членства буде відстоювання принципів статуту ООН: мирне врегулювання конфліктів, повага до міжнародного права, значну увагу Україна приділятиме реформуванню Радбезу і протидії зловживанням правом вето постійними членами, один з яких став агресором проти України. Також працюватимемо над вдосконаленням миротворчої діяльності, боротьбою з тероризмом»,  — сказав Петро Порошенко.

Сьогодні Україна стала одним з п’яти членів Радбезу ООН.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+