Слухати

«Нам стріляти забороняється, а вони відкривають вогонь», — 19-річний боєць в ДАП / Новини на Громадському радіо

«Нам стріляти забороняється, а вони відкривають вогонь», — 19-річний боєць в ДАП

15 жовтня 2015 - 13:02
Молодий воїн чергує і виконує бойові завдання в районі Донецького аеропорту, не дивлячись на свій вік

Бійцю зведеної штурмової роти 93 бригади ЗСУ «Карпатська січ» Дмитру всього 19 років, але він вже бере участь у бойових зіткненнях з супротивником, які відбуваються постійно в районі Донецького аеропорту.

«Мене звати Дмитро, псевдо моє «Домовик», мені 19 років. Я з липня перебуваю в «Карпатській Січі», доводилось брати участь в боях, чергувати, все, що доводиться українському воїну. Я стрілець», — представляється хлопець.

 Зараз перемир’я, але, як каже Дмитро, воно виконується тільки з боку українських воїнів, супротивник продовжує відкривати вогонь по позиціям військових.

00139-0-00-06-860_0.jpg

Дмитро \"Домовик\"
Дмитро «Домовик»
Фото «Громадського радіо»

«В принципі ніби збирається перемир’я, але з нашого боку. Тобто сепаратисти продовжують відкривати вогонь. І не з маленьких калібрів. Ведеться вогонь зі всього що можна. Нам стріляти забороняється, а вони відкривають вогонь». 

В майбутньому молодий боєць претендує на посаду стрільця санітара, проходить додаткові медичні навчання на фронті, а в мирному житті отримує освіту на факультеті туризму.

»- Я в принципі зараз навчаюсь в університеті фізичної культури у Львові на факультеті туризму.

- І тебе відпустили?

- Так, дуже лояльно поставилися, відповідно зробили вільне відвідування  жодних проблем в університеті. Я навчаюсь заочно, приїжджаю на сесію, вивчаю матеріал, здаю все, як має бути».

Хлопець збирається воювати до перемоги. Каже, що мама вже змирилася з його бажанням воювати.

«Мама звичайно, хвилюється. Спочатку було багато переживань, крику, переконувань, що немає чого сюди їхати. Але зараз ставиться достатньо лояльно,  я думаю, навіть з гордістю», — додав він. 

Дівчини у молодого бійця поки що немає. Усміхається і говорить, що на цьому фронті він поки що програє.

00120-0-00-59-313.jpg

Побут бійців
Побут бійців
Фото «Громадського радіо»

Дмитро Пальченко з Донецького аеропорту для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+