Слухати

Щоб забезпечити водою Луганськ, у районах навколо відрізається подача

15 жовтня 2015 - 08:11
Вчора так званий глава незаконної «ЛНР» зустрічався з жителями Перевальського району, а також всім луганчанам, що воду дадуть після реалізації проектів. Дату втілення цих проектів не уточнюється
Щоб забезпечити водою Луганськ, у районах навколо відрізається подача  / Новини на Громадському радіо

На підконтрольній бойовикам території зростають проблеми із централізованим забезпеченням населення водою. Про це інформує прес-центр АТО. За їх словами, припиняється водопостачання населених пунктів сателітів, за рахунок чого вдається забезпечити обласний центр, Луганськ. 

Аналогічні проблеми присутні у Перевальському районі так званої «ЛНР». Не має води в селищі міського типу Байрачки та села Софіївка, часткова подача води в Перевальську, Артемівську, Зоринську, Ящиковому та інших населених пунктах, повідомляє служба. 

Вчора, 14 жовтня, на зустрічі з жителями Перевальського району заявив голова невизнаної «республіки» Ігор Плотницький заявив, що «ЛНР» на 80-85% може забезпечити себе водою з власних джерел, якщо вдасться реалізувати всі заплановані в цій сфері проекти. За словами Плотницького, завершуються відновлювальні роботи на Єлизаветинському водосховище. Він висловив сподівання, що на 1 листопада роботи будуть закінчені та Красний Луч з Антрацитом отримають воду.

«Сюди (в Перевальський район, ред.)повертається вам майже 20 тис. кубів через Алчевськ та іншим містам», — зазначив луганський бойовик.

Крім того, він повідомив що з бюджету виділені 7 мільйонів рублів для буріння глибинних свердловин і закупівлі насосів, що дозволить ще додатково отримувати близько 20 тис. кубометрів води і поставляти її в міста так званої «республіки».

Також Плотницкий зазначив, що він розглядає можливість почати відновлювальні роботи на Родаковському водозаборі.

За їх даними прес-служби АТО, у разі не відновлення подачі води в населенні пункти при зниженні температури повітря нижче 0 градусів є загроза перемерзання водопровідних і каналізаційних мереж. Мічцеві жителі висловлюють невдоволення, звинувачуючи владу так званої «ДНР» у розкраданні коштів, які нібито були виділені Росією на відновлення міста.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+