Слухати

У Дніпрі встановили білборд з чорним піаром проти «Опозиційного блоку»

15 жовтня 2015 - 17:15
На агітаціному плакаті, нібито замовленому мешканкою міста, написано, що «Окупаційний блок» є єдиною опозицією до України
У Дніпрі встановили білборд з чорним піаром проти «Опозиційного блоку» / Новини на Громадському радіо

Про це пише в соцмережі адвокатка Оксана Томчук, яка каже, що була ініціаторкою ідеї.

«Інколи, коли жінці стає сумно, вона йде на шопінг) зазвичай мова йдеться про сукню/туфлі/сумочку/помаду, але цього разу я вирішила купити борд», — написала вона.

Так, це не фейк. Це зробила я)))Інколи, коли жінці стає сумно, вона йде на шоппінг) зазвичай мова йдеться про сукню/ту…

Posted by Оксана Томчук on 15 жовтня 2015 р.

Деякі спостерігачі зауважують, що місцева виборча кампанія у Дніпропетровську відбувається із застосуванням брудних методів.

Раніше у місті було поширено листівки з фотографією екс-президента Віктора Януковича, від імені якого дніпропетровців закликали голосувати за кандидата від «Опозиційного блоку». У інших листівках від імені тієї ж політсили  нібито надавали право на поховання на місцевому кладовищі. Керівник штабу кандидата спростував правдивість повідомлень, що містяться у цих матеріалах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+