Слухати

Бойовики заважають електрикам оглядати перебиті лінії електропередачі на Луганщині

16 жовтня 2015 - 10:00
Про це йшлося на нараді з військовими, рятувальниками, електриками щодо відновлення магістральних ліній електропередачі на лінії розмежування
Бойовики заважають електрикам оглядати перебиті лінії електропередачі на Луганщині / Новини на Громадському радіо

Заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Клименко заявив, що вони передадуть «всі ці відмови у письмовому вигляді представникам на Мінських домовленостях для того, щоб вони ще раз порушили це питання перед бойовиками на чергових переговорах».

«Нам конче потрібно відновити лінії електропередачі, і зацікавлені у цьому всі сторони»,  — наголосив Юрій Клименко.

«На сьогодні відновлені лише магістральні лінії ВЛ-220 кВ: «Луганська ТЕС – Комунарська», які вже знаходяться під напругою. Також проведений частковий огляд лінії «Луганська ТЕС – Михайлівка», — підкреслив Юрій Клименко.

 

Терористи не дають дозвіл електрикам на огляд перебитих ліній електропередачі в Луганській області У Луганській облас…

Posted by Луганська обласна державна адміністрація on 15 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+