Слухати

Одеську митницю очолить 26-річна філологиня Юлія Марушевська

16 жовтня 2015 - 13:58
Про те, що Юлія Марушевська очолить Одеську митницю сьогодні на відкритті центру адмінпослуг у Одесі заявив Президент України Петро Порошенко
Одеську митницю очолить 26-річна філологиня Юлія Марушевська / Новини на Громадському радіо

Передає канал «112-Україна».

За його словами, Марушевська має стати до роботи вже з понеділка, 19 жовтня.

«Вікіпедія» так подає інформацію про неї:

Юлія Марушевська — українська громадська та політична діячка, активістка Євромайдану, автор англомовного відеозвернення «I Am a Ukrainian» із поясненням причин, які вивели людей на вулиці, та закликом про допомогу у боротьбі з владою, яка переслідує і вбиває мирних людей.

Відео зібрало понад 8 млн. переглядів на YouTube, завдяки чому Юлія стала для світу одним з найвідоміших облич української революції.

Народилася Юлія Марушевська в селі Щербані Вознесенського району Миколаївської області, багато часу в дитинстві провела в селі Садове Татарбунарського району, що на Одещині.

У 2012 році закінчила КНУ ім. Шевченка, спеціальність — українська мова та література, німецька мова, кваліфікація — магістр з української мови та літератури.

У липні-серпні 2014 року — учасник літньої програми Українського наукового інституту Гарвардського університету.

З січня по квітень 2015 року як запрошений дослідник вивчала в Стенфорді політичні науки, зокрема, процеси реформування та державотворення.

Член команди голови Одеської області Міхеіля Саакашвілі. З червня по вересень голова Агентства інвестицій та розвитку Одеської ОДА.

Від 10 липня 2015 року в.о. заступника голови Одеської ОДА, а з 9 вересня 2015 року заступник голови Одеської ОДА.

Як заявив в інтерв’ю «Економічній правді» керівник Державної фіскальної служби Роман Насіров, з понад 70 кандидатів зараз відібрано дев’ять (серед них – і Марушевська). Цього тижня повинен був відбутися черговий етап конкурсу. Після конкурсу, за словами Насірова, він повинен подати кандидатуру переможця на затвердження Мінфіну. У п’ятницю на сайті ДФС з’явилася інформація про завершення конкурсу і подання кандидатури переможця в Мінфін і уряд.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+