Слухати

У Запоріжжі відкрився міжнародний фестиваль «Книжкова Толока» / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі відкрився міжнародний фестиваль «Книжкова Толока»

16 жовтня 2015 - 20:59
З 16 по 18 жовтня у Запоріжжі проходить масштабний фестиваль «Книжкова Толока».

40 книговидавців, 50 сучасних українських та закордонних авторов — всього понад 180 подій, серед яких презентації, круглі столи, дискусії, майстер-класи та нічні поетичні майданчики. За словами директора фестивалю Ігоря Гармаша, цього року концепція заходу це «Примирення», тому особлива увага буде буде приділена переселенцям та військовим.

«Саме низький рівень загальної культури став причинної того, що маємо халепу в Криму та на Сході країни. І щоб не допустити подібного у Запоріжжі ми маємо займатися культурою», - важає Ігор Гармаш.

 

Любко Дереш, Василь Шкляр, Євген Положій, Василь Чупа, Володимир Єрмоленко — ось далеко не повний перелік письменників, з якими запоріжці зможуть зустрітися цих вихідних. Серед інших цікавинок фестивалю — окрема локація для дітей «Книголісся» та пересувна виставка ілюстрованих дитячих книжок за мир і людяність «Доброго дня, любий вороже!» від Міжнародної молодіжної бібліотеки м. Мюнхена, що з 1996 року подорожує світом.

img_0030_0.jpg

В перший день фестиваль відвідали більш ніж 2000 людей
В перший день фестиваль відвідали більш ніж 2000 людей

На відкритті фестивлю, що супороводжувалося  грою симфонічного оркестру, відомий український  шоумен Антін Мухарський заявив, що такі події як «Толока» дуже важливі для Сходу України.

- Я вважаю, що «Книжкова Толока» стане однією з візитівок Запоріжжя та з часом складе гідну конкуренцію «Форуму Видавців» та «Книжковому Арсеналу», — сказав Антін Мухарський.

Слід зазничити, що фестиваль дійсно зацікавив запоріжців. Не дивлячись на те, що початок ярмарку випав на робочий день, захід вже відвідало більше двох тисяч людей.

 

Максим Щербина для Громадського Радіо із Запоріжжя.

Відео: Громадське. Запоріжжя

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+