Слухати

Відсьогодні поновлено виплату пенсій, зарплат та соціальних пільг жителям зони АТО

16 жовтня 2015 - 15:22
Про це на своїй Фейсбук-сторінці написала член комітету Верховної Ради з питань правосуддя Ірина Бережна
Відсьогодні поновлено виплату пенсій, зарплат та соціальних пільг жителям зони АТО / Новини на Громадському радіо

 «Тільки що вся Палата суддів ВАСУ залишила в силі рішення 1-ї та апеляційної інстанцій щодо скасування Постанови Кабміну про незаконне заморожуванні пенсій і соцвиплат жителям Донбасу в зоні АТО!», — повідомила Бережна.

berezhnaya_0.jpg

Ірина Бережна про поновлення виплат пенсій і зарплат у зоні АТО
Ірина Бережна про поновлення виплат пенсій і зарплат у зоні АТО
Facebook

У Постанові Кабміну від 7 листопада 2014 року зокрема зазначається, що «у населених пунктах Донецької та Луганської областей, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження (далі — тимчасово неконтрольована територія), видатки з державного бюджету, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування здійснюються лише після повернення згаданої території під контроль органів державної влади». 

Таким чином, всі державні установи, які не перереєструвались та не поновили роботу на території підконтрольній українській владі автоматично залишились без фінансування. Те ж саме стосується і пенсіонерів, які не переоформили пенсію на підконтрольних Україні територіях.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+