Слухати

Латвія відмежується від Росії 90-кілометровим парканом із сенсорами

17 жовтня 2015 - 15:49 37
Міністерство внутрішніх справ країни запевняє, що це тільки через потік нелегальних мігрантів

Латвія планує побудувати паркани загальною довжиною близько 90 кілометрів на кордоні з Росією з камерами відеоспостереження і сенсорними системами контролю. Як повідомив міністр внутрішніх справ Латвії Ріхард Козловскіс такі заходи будуть вжиті для обмеження потоку нелегальних мігрантів, передає Meduza. Він підкреслив, що мови про те, щоб відгородитися парканом від Росії з якихось інших причин, не йде.

«Це було б необхідно не для того, щоб звести між Росією і Латвією «Китайську стіну», а для обмеження потоку нелегальних іммігрантів», — зауважив міністр.

Козловскіс привів у приклад нещодавній інцидент із затриманням 10 в’єтнамців, які перетнули кордон з боку Росії. За його словами, контроль за нелегальним перетином кордону повинні здійснювати обидві сторони, проте «зараз оцінка слідів з російського боку вже не така хороша, як була досі», розповів міністр внутрішніх справ Латвії.

На початку серпня повідомлялося, що Латвія планує побудувати стіну на кордоні з Росією. Згодом Ріхард Козловскіс спростував ці повідомлення і зазначив, що мова йде тільки про посилення заходів безпеки на кордоні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+