Слухати

Німеччина інвестуватиме в Україну, коли вона втілить намічені реформи, — Меркель

17 жовтня 2015 - 17:04
Канцлер ФРН Ангела Меркель заявляє про готовність німецького бізнесу інвестувати в Україну за умови реалізації реформ, обмеження впливу олігархів та успіхів у боротьбі з корупцією
Німеччина інвестуватиме в Україну, коли вона втілить намічені реформи, — Меркель / Новини на Громадському радіо

Про це глава уряду заявила у своєму традиційно суботньому відеозверненні, повідомляє «Укрінформ».

«Керівну роль олігархів треба змінити. Людям необхідна прозорість, з корупцією треба боротися. Це важливі умови для інвесторів», — заявила Меркель напередодні запланованого на п’ятницю, 23 жовтня, візиту в Берлін Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і двосторонньої інвестиційно-економічній конференції.

Меркель висловила надію на успіх конференції, що планувалася давно, оскільки «Україна пройшла мужній шлях» у напрямку зближення з ЄС. Тепер, на її переконання, після стількох зусиль має прийти успіх у відновленні економіки країни.

«І все це на тлі анексії Криму і вкрай крихкої ситуації в регіонах Донецької та Луганської областей, де сепаратисти за російської підтримки, так би мовити, зайняли землю і куди Україні дуже складно отримати доступ», — наголосила федеральний канцлер.

Все це робить економічні завдання дуже складними, Меркель визнала, уточнивши, що дуже сподівається, що майбутня конференція дійсно допоможе Україні. При цьому вона згадала 500 млн євро, обіцяні Україні, перерахувала ряд областей, де йде співпраця: енергетику, сільське господарство, машинобудування, хімічну промисловість. Також канцлер згадала підтримку Німеччиною біженців в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+