Слухати

Ополченці панікують і вивозять сім’ї до Росії, — прес-служба АТО / Новини на Громадському радіо

Ополченці панікують і вивозять сім'ї до Росії, — прес-служба АТО

17 жовтня 2015 - 19:51
Ті, хто брали участь у бойових діях, тікають до сусідньої держави. Інші — позбуваються зброї і повертаються до України

У зв’язку з відведенням військової техніки та перенесенням незаконних виборів бойовики починають панікувати та виїжджати до Росії. Про це інформує речник АТО Леонід Матюхін: 

«На фоні заяв самопроголошених керівників так званих «ДНР-ЛНР» про перенесення дати виборів у міфічних «народних республіках», триваючому відведенні військової техніки від лінії зіткнення, застосуванні російськими кураторами жорстких ‪санкцій‬ до командирів місцевих ‪бандформувань‬, не згідних з ідеологією Мінських домовленостей, у місцевих бойовиків спостерігаються панічні настрої. Багато з тих, хто брав участь у збройному конфлікті, виношують наміри щодо переїзду на постійне місце проживання до РФ разом із сім’ями, а той, чиї руки не заплямовані кров’ю, позбувається зброї», — розповів спікер в зоні АТО

Деякі з них повертаються на підконтрольну Україні територію за програмою СБУ про повернення та реабілітацію. Програма звільнення від кримінальної відповідальності поширюється на членів «ДНР» або «ЛНР», які добровільно здали українським силовикам, не брали участі у вбивствах, тортурах, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах. За даними прес-служби СБУ, протягом поточного року через програму пройшло 60 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+