Слухати

Сьогодні у Москві пройде мітинг проти російської політики у Сирії

17 жовтня 2015 - 10:07
Організатори вимагають припинити військову операцію
Сьогодні у Москві пройде мітинг проти російської політики у Сирії / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «Эхо Москвы».

Антивоєнні гасла звучатимуть навпроти Театру російської армії на Суворовської площі. Активісти називають втручання у ситуацію в Сирії «новим кроком на шляху зброєних зовнішньополітичних авантюр Путіна». У заяві організаторів — руху «Солідарність» і незареєстрованої Партії 5 грудня — говориться, що таким чином влада відволікає увагу громадян від гострих внутрішніх проблем. Що стосується операції російських військових, то її активісти розглядають як підтримку лише однієї зі сторін в тривалому громадянському конфлікті.

«Ми проти цієї війни, бо не хочемо загибелі мирних жителів і російських військовослужбовців заради збереження при владі жорстокого режиму Асада». Мітинг відносять до серії акцій проти війни на Україні, які регулярно проходили в Москві і неодноразово оберталися конфліктами з прихильниками збройного протистояння з Києвом, а також затриманнями.

Сьогоднішня акція узгоджена з мерією. У заявці зазначено, що в ній можуть взяти участь до трьохсот людей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+