Слухати

У «ДНР» перенесли відведення озброєння калібром менше 100 мм на 21 жовтня

17 жовтня 2015 - 12:54
Таку заяву зробив заступник командувача корпусом «Міноборони ДНР» Едуард Басурін. Таке рішення, за його словами, викликане «через регулярні порушення» з боку української армії
У «ДНР» перенесли відведення озброєння калібром менше 100 мм на 21 жовтня  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «lenta.ru».

У свою чергу начальник прес-служби Генерального штабу Владислав Селезньов розповів «Громадському радіо», що українська сторона все одно продовжує відводити техніку. Призупинити процес у разі невиконання другою стороною Мінських угод Україна може тільки після того, як збереться спеціальна комісія за рішенням подібних питань.

«Процес відведення озброєння від лінії розмежування починається зі складання списків озброєння та техніки, яка відповідно до домовленостей має бути відведена. На це згідно графіку відведення озброєння відводиться близько двох діб. Протягом цього часу будуть проводитись відповідні консультації у форматі мінської робочої групи і буде прийматись рішення, тому що сьогодні ми займаємо наступну позицію: всі рішення щодо деескалації конфлікту на Сході країни проходить у форматі роботи тристоронньої робочої групи у Мінську», — пояснив начальник прес-служби Генерального штабу Владислав Селезньов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+