Слухати

У Києві сьогодні відкриють оновлений кінотеатр «Жовтень»

18 жовтня 2015 - 11:34
Рік тому в будівлі найстарішого київського кінотеатру виникла пожежа
У Києві сьогодні відкриють оновлений кінотеатр «Жовтень» / Новини на Громадському радіо

У Києві сьогодні відбудеться урочисте відкриття оновленого після пожежі кінотеатру «Жовтень». Про це повідомили у Київській міській державній адміністрації. Офіційна церемонія відкриття відбудеться о 16:00. Символічну стрічку урочисто переріже Київський міський голова Віталій Кличко.

 

Буквально пара дней и кинотеатр вновь встретится с любимыми зрителями.

Posted by Кінотеатр «Жовтень» on 15 жовтня 2015 р.

Глядачів чекають дві великих кінозали: на 414 і на 198 місць, а також чотири відеозали на 22, 33, 45 і 49 місць. В приміщенні обладнано сучасний конференц-зал, кафе та гардероб. Під час ремонту у будівлі відновили два фойє, адміністративні, інженерні приміщення, а також приміщення охорони.

29 жовтня 2014 року в кінотеатрі «Жовтень» на Подолі виникла пожежа, будівля кінотеатру зазнала значних пошкоджень.

31 жовтня депутати Київради вирішили заснувати благодійний фонд «Відновимо разом» для забезпечення фінансування робіт з відновлення після пожежі кінотеатру «Жовтень».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+