Слухати

На «Іволзі» була вимкнена система радіолокації — віце-прем’єр

19 жовтня 2015 - 18:12
На затонулому в Одеській області катері «Іволга» була вимкнена радіолокаційна система, повідомив віце-прем'єр Геннадій Зубко, який очолює урядову комісію із розслідування причин аварії
На «Іволзі» була вимкнена система радіолокації — віце-прем’єр / Новини на Громадському радіо

«На жаль, капітаном було порушено дуже багато тих інструкцій, які могли б не дозволити взагалі спричинити таку трагедію, починаючи з того, що у нього була вимкнена радіолокаційна система», — цитує віце-прем’єра ВВС.

При цьому Генадій Зубко також розмістив в своєму твітері фото підйому затонулого суда, який відбувся сьогодні:

«Він виходив зі стихійного місця, а не з облаштованих причалів, де це судно могли оглянути, перевірити капітана на наркотичне та алкогольне сп’яніння і на наявність тих рятувальних засобів, які повинні були бути на кораблі, і кількість пасажирів, що повинні були б перебувати на судні», — сказав ВВС пан Зубко.

При цьому, «якби це судно затримала інспекція на транспорті, і було з’ясовано ці всі порушення, то адміністративну відповідальність капітан би поніс обсягом до 500 гривень», —наголосив віце-прем’єр.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+