Слухати

Петиція про відключення світла Криму набрала необхідну кількість підписів

19 жовтня 2015 - 09:11 102
Більше ніж 26 тисяч українців проголосували за енергетичну блокаду окупованого півострова

Електронна петиція до президента України Петра Порошенказ вимогою «припинити подачу електроенергії, виробленої в Україні, на тимчасово окуповану територію АР Крим», набрала більше 25 тисяч голосів.

«Крим окупований. Нахабно і віроломно. Шляхом брехні і зради кремлівські маріонетки захопили владу там. Вони переконали жителів півострова, що Україна всі ці роки була для них не Батьківщиною, а тягарем, який тягнув їх вниз і не давав нормально жити. І багато людей повірили, що вони проживуть краще без України. Брехня може бути якою завгодно, але правда одна – без України Криму не прожити», – написав автор Сергій Скороход.

Звернення було опубліковане 8 вересня 2015 року, і до понеділка 19 жовтня набрала понад 26 тисяч голосів з 25 тисяч необхідних. 

«На жаль, нинішня політика українського уряду не дозволяє Криму усвідомити всі мінуси життя без України. Більше того, доходить до абсурду – забезпечуючи електроенергією окупаційний лад в Криму, Україна сама змушена купувати електрику в сусіда-агресора», – йдеться у зверненні.

Раніше, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв запевнив, що 80-85% кримських татар готові до енергоблокади Криму

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+