Слухати

У штабі блокади Криму відкриється громадська приймальня

19 жовтня 2015 - 11:54
Активісти заявляють, що вже сотні жителів Криму, а також переселенці, звернулися за допомогою
У штабі блокади Криму відкриється громадська приймальня  / Новини на Громадському радіо

У штабі громадянської блокади Криму розпочинає роботу громадська приймальня, де працюватимуть нотаріуси і фахівці різних державних органів.

Кримчани можуть проконсультуватись у вирішенні правових питань: як при отриманні документів українського зразка, так і наданням допомоги тим, кого переслідують на півострові. Про це каналу АТР повідомив командир штабу Цивільної блокади Криму Ленур Іслямов, передає Крим-SOS.

«У нас тут багато наметів, тому ми робимо тут громадську приймальню, яка буде займатися тим, щоб приймати простих громадян. У міру того, як ця громадська приймальня буде завантажена, ми вже будемо рекомендувати місцевій владі виділити нормальне, постійне місце, щоб це функціонувало в масштабах держави», – розповів пан Іслямов.

За словами голови штабу, з моменту початку акції в штаб за юридичною допомогою  вже звернулися сотні кримчан.

Нагадаємо, «Громадська блокада Криму» розпочалася 20 вересня і, за словами організаторів, є безстроковою. Активісти закликають владу скасувати закон «Про створення вільної економічної зони»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+