Слухати

Віра Савченко їде на суд до сестри попри заборону Росії на в'їзд

19 жовтня 2015 - 10:35
Як написав Марк Фейгін в своєму Twitter, він також очікує реакції прес-секретаря президента России Дмитра Пєскова на появу сестри Савченко на території Росії
Віра Савченко їде на суд до сестри попри заборону Росії на в’їзд / Новини на Громадському радіо

Сьогодні у місті Донецьк Ростовської області має продовжитись суд над українкою Надією Савченко. Про це повідомив її адвокат Марк Фейгін на своїй сторінці у Facebook.

Улетаю в Ростов, завтра продолжение процесса в Донецке над Надеждой Савченко. Передайте ей приветы. Я распечатаю и ей покажу #FreeSavchenko

Posted by Марк Фейгин on 18 жовтня 2015 р.

Також він повідомив, що Віра Савченко буде намагатися приїхати на засідання: 

Нещодавно сестрі Надії Савченко Вірі ФСБ Росії заборонила в’їзд в країну до 2020 року. Адвокати української льотчиці трактують цей крок як доказ політичного замовлення у цій справі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+