Слухати

До Севастополя прибули тіла 26 загиблих у Сирії російських військових — українська розвідка / Новини на Громадському радіо

До Севастополя прибули тіла 26 загиблих у Сирії російських військових — українська розвідка

20 жовтня 2015 - 16:43
Всі військові — зі складу 810-ї окремої бригади морської піхоти берегових військ Чорноморського флоту Російської Федерації

Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України.  

Згідно з української розвідкою у зв’язку із неможливістю російського командування забезпечити нормальні санітарно-гігієнічні умови перебування, відмічаються масові випадки інфекційних захворювань особового складу ЗС РФ на території Сирії.

Підрозділи ЗС Сирії за підтримки авіації ПКС РФ продовжують наступальні дії в провінціях Алеппо, Дамаск, Латакія, Хама та Хомс, в результаті яких встановлено контроль над рядом населених пунктів у районі Алеппо. Протягом доби літаками російського авіаційного угруповання здійснено 33 літако-вильоти і завдано ракетно-бомбових ударів по 49 об’єктах на території Сирії.

Командуванням ЗС РФ продовжуються заходи з нарощування і забезпечення своїх військ на території Сирії. Протягом доби: військово-транспортними літаками Іл-76 виконано два літако-рейси до авіабази Хмеймім; кілекторне судно «КИЛ-158» Чорноморського флоту з вантажем військового призначення, пройшло протоку Босфор та здійснює перехід до узбережжя Сирії.

Сирійська організація, що моніторить права людини, опублікувала звіт, у якому повідомляє, що російські авіаудари вбили 370 людей із дня їх початку 30 вересня цього року. З них 191 — були бійцями повстанської армії, 52 — бійцями ІГІЛ, а 127 — цивільними мешканцями, серед яких 36 дітей та 34 жінки, як повідомив керівник організації Рамі Абдел Рахман.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+