Слухати

На Волині створили центр допомоги демобілізованим учасникам АТО

20 жовтня 2015 - 12:15
Такий центр буде вирішувати різні питання, які виникають в бійців, що повертаються з війни — від юридичних до психологічних
На Волині створили центр допомоги демобілізованим учасникам АТО / Новини на Громадському радіо

Волинський центр допомоги бійцям очолив учасник АТО, боєць полку «Азов» Олексій Кушнєр. 

«Цей центр координації створений не для об`єднання громадських організацій, волонтерів чи рухів. Це для того, щоб хлопці, які повернулися і потребують допомоги, за допомогою волонтерів вирішували питання. Надати їм потужний інструмент на державному рівні, щоб можна було вирішити ті, чи інші питання для вирішення цих проблем. Наприклад, до цього центру може ввійти будь-яка людина, в якої є пропозиції для вирішення проблеми або бажання допомогти», — каже Олексій.

За його словам, в центрі діятиме чотири напрямки:юридичний, медичний, соціальна допомога, що включає працевлаштування, та отримання посвідчення УМВД.

oleksiy_kushnyer.jpg

Олексій Кушнєр
Олексій Кушнєр
Фото «Громадського радіо»

«Це указ президента про створення всеукраїнського координаційного центру. Аналогічні центри створюються чи вже створені в інших областях. Ми так само будемо співпрацювати з іншими областями. І в нас є прямий зв’язок з ними», — додає керівник центру .

Олексій Кушнєр запевняє, що в першу чергу він зацікавлений, щоб структура працювала. Він каже, що шукали координаторів тих чи інших напрямків дуже активно:

«Були пропозиції до людей, волонтерів, до активістів очолити той чи інший напрямок. Людей звернулося, по суті, і бажаючих очолити той чи інший напрямок, небагато. Але ці люди були. І я хочу, щоб ми побачили один одного, — зазначив Олексій Кушнєр.

Напрямки в новоствореному координаційному центрі очолили волонтери, які допомагають бійцям з початку військових дій на Сході.

Це керівник ГО «Автомайдан України» — Андрій Попик, координаторка групи «ВолиньSOS» Тетяна Должко, волонтер Артем Запотоцький, психолог Олена Звєрєва і представник територіального органу державної служби України у справахветеранів війни та учасників АТО, боєць Андрій Омельчук.

Центр діятиме за адресою: м. Луцьк, вулиця Привокзальна, 12. Офіційна сторінка у Фейсбуці: https://www.facebook.com/groups/999 020 386 820 994.

Аріна Крапка з Луцька, для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+