Слухати

ООН не може доставити 16 тисяч тонн гуманітарної допомоги на Донбас

20 жовтня 2015 - 20:17
ООН підготувала 16 тисяч тонн гуманітарної допомоги для Донбасу, але не може її доставити
ООН не може доставити 16 тисяч тонн гуманітарної допомоги на Донбас / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє «РІА Новтости», цитуючи представник ОБСЄ в контактній групі Мартіна Сайдіка.

«Підготовлено 16 тисяч тонн вантажів гуманітарної допомоги, або 800 вантажівок, але доставка не може бути здійснена», — сказав Мартін Сайдік у вівторок у Мінську.

Він зазначив, що доставка гуманітарної допомоги, яка, зокрема, включає продовольство і будівельні матеріали, не здійснюється в окремі райони Луганської та Донецької областей. Всі вантажі знаходяться на складах.

У зв’язку з цим представник ОБСЄ звернувся із закликом вирішити це питання, щоб «гуманітарна допомога була доставлена ​​вчасно жителям, які її потребують».

Мартін Сайдік підкреслив, що з середини липня більшість міжнародних гуманітарних організацій не мають можливості працювати в Донбасі. Він зазначив, що Міжнародний комітет Червоного Хреста останнім часом є єдиною організацією, яка може працювати в окремих районах Луганської та Донецької областей.

Марті Сайдік також закликав відкрити пункти пропуску через лінію розмежування у Луганській області, щоб забезпечити можливість доставки гуманітарних вантажів. Представник ОБСЄ підкреслив, що питання доставки гуманітарної допомоги також частково пов’язане з розмінуванням на Донбасі.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+