Слухати

Як склалася доля луганських заводів під час окупації — список підприємств

20 жовтня 2015 - 12:37
В мережі з'явився список підприємств Луганської області, які за час війни вивезли в Росію, порізали на металобрухт або просто зруйнували
Як склалася доля луганських заводів під час окупації — список підприємств / Новини на Громадському радіо

Список підприємств опублікувала на своїй сторінці в соцмережі луганчанка Любов Якимчук. За її словами, це дані «Общественного Союза Донбасс». Мова йде про 23 підприємства Луганщини. 7 з них, за даними громадської організації, вивезені в Росію.

Список підприємств у Луганській області, які за час війни вивезли в Росію, порізали на металобрухт або просто зруйнували…

Posted by Любов Якимчук on 20 жовтня 2015 р.

Вперше інформація з’явилася на сайті руху ще в березні, в новині повідомляється, що дані були зібрані з коментарів користувачів соцмережі Facebook на сторінці Василия Теркина.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+