Слухати

Геннадія Афанасьєва перевели до штрафної колонії без права на побачення і передач / Новини на Громадському радіо

Геннадія Афанасьєва перевели до штрафної колонії без права на побачення і передач

21 жовтня 2015 - 13:29
Більше місяця адвокат і родичі нічого не знали про місцезнаходження політв'язня

Українського політв’язня, кримчанина Геннадія Афанасьєва, засудженого в Росії за «тероризм», перевели на суворі умови утримання в колонії Республіки Комі. Про це розповіла Центру журналістських розслідувань мати Ольга Афанасьєва. За її словами його на рік обмежили в отриманні передач і бандеролей та наданні побачень

Протягом року Геннадій Афанасьєв зможе отримувати тільки 2 посилки або передачі і 2 бандеролі, і мати два короткострокових і одне тривале побачення. Також буде обмежено право на пересування в межах колонії і спілкування з іншими ув’язненими. Крім того, суворі умови передбачають, що ув’язнений може витрачати на придбання продуктів харчування і предметів першої необхідності тільки кошти, зароблені в період відбування покарання, передає видання. 

За словами матері Афанасьєва, його адвокат буде оскаржувати рішення про переведення на суворі умови утримання.

Кілька днів тому Афанасьєва помістили до штрафного ізолятора — адвокат стверджує, що це сталося після того, як в камеру підкинули лезо.

31 липня Геннадій Афанасьєв відмовився від свідчень у справі Сенцова-Кольченка, заявивши, що вони були отримані під тиском. Після цього співробітники ФСБ погрожували йому та його рідним.

25 грудня 2014 року Геннадій Афанасьєв був засуджений до 7 років в’язниці за «тероризм». Російське слідство вважає його причетним до підпалу будівлі «Російської громади Криму» і місцевого відділення «Єдиної Росії», а також до підготовки вибуху пам’ятника Леніну біля вокзальної площі Сімферополя і меморіалу «Вічного вогню».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+