Слухати

Кандидат в мери Луцька вважає, що після Майдану в Україні відбувся переворот

21 жовтня 2015 - 16:35
Один з кандидатів на посаду луцького міського голови — молодий комуніст Олександр Кононович, який балотується від новоутвореної партії «Нова держава»
Кандидат в мери Луцька вважає, що після Майдану в Україні відбувся переворот / Новини на Громадському радіо

Місцеві журналісти твердять, що на початку лютого 2015 року він виступав на каналі, що співчуває невизнаним республікам, та розповідав про неофашизм, який нібито поширюється на Волині.

oleksandr_kononovych_0.jpg

Олександр Кононович
Олександр Кононович

В листопаді 2014 року він з братом Михайлом повіз в Луганськ гуманітарну допомогу. Брати поширили заяву, в якій звинувачували київську владу в конфлікті на Сході.

З цим фактом голова Волинської ОДА Володимир Гунчик звернувся до СБУ.

У відповідь брати, як повідомляло «Громадське.Волинь», поширили заяву такого змісту:

«Когда комсомольцы, граждане Украины собрав по крупицам продукты, детские вещи и медикаменты для детей инвалидов официально поездом как и тысячи других украинцев прибыли в Луганск, некоторые маргинальные силы решили попиариться на детских слезах, развернув истерику в националистических СМИ, необоснованно обвинили нас чуть ли не в сепаратизме. Делегация ехала официально, поставив в известность все соответствующие органы, не нарушая Украинского законодательства, передвигаясь по территории Украины доставляя помощь исключительно детям инвалидам, ветеранам, гражданам Украины».

Олександр Кононович також взяв участь у програмі «На самом деле» на російському телеканалі News-Front, який пропагує ідеї відділення Луганщини і Донеччини від України. За його словами, після Майдану в Україні відбувся державний переворот і в Україні поширюється фашизм.

Після цих подій місцеві прихильники правих ідей, зокрема бійці «Азову», силоміць привели Олександра Кононовича до стін СБУ, однак за кілька годин його відпустили.

Тепер комуністи, які створили партію «Нова держава», висувають Олександра Кононовича на посаду мера. Однак жодної згадки про його передвиборчу агітацію в місті немає.

Аріна Крапка з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+