Слухати

На КПП «Зайцеве» спостерігачі фіксують принизливе та негідне ставлення до людей

21 жовтня 2015 - 10:38 133
Донбасівці скаржаться на відсутність накриттів від сонцю та дощу, а також лав для відпочинку осіб похилого віку

Моніторами ГО «Фундація.101» не було зафіксовано грубих порушень прав людини та фактів хабарництва з боку співробітників перевіряючих органів, проте фіксувались поодинокі випадки неввічливого ставлення до громадян, із приниженням людської честі та гідності з боку співробітників Державної фіскальної служби України. Про це йдеться у звіті огранізації на офіційному сайті. 

З 15 вересня по 15 жовтня 2015 року, в рамках проекту «Прифронтова інспекція», громадська організація «Фундація.101» здійснювала щоденний моніторинг контрольного пункту в’їзду-виїзду «Зайцеве» (дорожній коридор «Горлівка-Артемівськ») у Донецькій області.

За словами «Фундації.101», були зафіксовані випадки відсутності представницьких карток (бейджів) у співробітників ДФСУ, що ускладнює ідентифікацію осіб, у випадках порушень з їх боку.

Від громадян, які перетинають КПВВ на рейсових автобусах та вимушені проходити контроль пішки, фіксувались скарги на відсутність накриттів від сонцю та дощу, а також лав для відпочинку осіб похилого віку.

Крім того, навантаження на кожен з контрольних пунктів залишається високим, збільшення черги є періодичні випадки відсутності електричного струму та/або зв’язку на території КПВВ, що зупиняє процес перевірки транспортних засобів і громадян, сказано у повідомленні. 

Нагадаємо, в серпні була проведена реконструкція КПВВ «Зайцеве» з метою пришвидшити процес перевірки автівок та громадян, які перетинають лінію розмежування в Донецькій області. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+