Слухати

Відкриття переходу у Станиці Луганській заплановано на 27 жовтня

21 жовтня 2015 - 13:26
Про це сьогодні на прес-конференції заявив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука
Відкриття переходу у Станиці  Луганській заплановано на 27 жовтня / Новини на Громадському радіо

Передають «Донбасс.Комментарии».

«Відкриття переходу заплановано на наступний вівторок. Вже всі служби підготовлені — і прикордонники, і митники. Чому це не робимо сьогодні чи завтра — тільки тому, що є певні побоювання, щоб цей процес ніяким чином не вплинув на безпеку під час проведення виборів», — зазначив Тука.

Він уточнив, що в РНБО вже дано дозвіл.

За його словами, вже узгоджено створення додаткових транспортних сполучень у двох напрямках: зі Станиці на Сєвєродонецьк та зі Станиці на Білокуракине.

При цьому він підкреслив, що для переходу пункту необхідний пропуск.

Відкриття логістичного центру там поки не планується. Хоча раніше, була інформація про його створення. У ньому жителі непідконтрольною території малиб змогу не тільки придбати за прийнятними цінами продукти харчування, але й отримати комплекс соціальних послуг. 

Попередньо відкритя пішохідного переходу між Станицею Луганською та Луганськом планували 10 жовтня. Але відкриття було перенесено на невизначений термін «у зв’язку з можливими провокаціями».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+