Слухати

Автомайдан відзняв з квадрокоптера маєток Добкіна

22 жовтня 2015 - 10:29 236
Будинок Добкіна в Харкові збудований в лісопарку і оформлений на його маму. За словами активістів, у 2008 році Харківська міськрада безкоштовно передала ці 1,68 Га землі під забудову

Буквально за декілька хвилин після початку зйомки, прибігла охорона Добкіна та наряд ДСО. Про це повідомляють на сторінці «Автомайдану» в соцмережі. 

За словами активістів, у 2008 році Харківська міськрада безкоштовно передала ці 1,68Га землі під забудову ЖБК «Триумф».  «Окрім двох будиночків загальною площею 1263 кв.м., має Добкін на цій ділянці ще й винний льох… площею 195 кв.м.», — пишуть автомайданівці.

 

Зняли сьогодні будиночок Добкіна в Харкові, який збудований просто в лісопарку, а оформлений за документами на його маму…

Posted by АвтоМайдан — AutoMaidan on 21 жовтня 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» зібрало багато відео з маєтками, в яких живуть українські чиновники, політики, судді та священники.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+