Слухати

Конгресмени США закликали Обаму прискорити надання допомоги Україні

22 жовтня 2015 - 18:23
Резолюція «засуджує спроби втручання зовнішніх сил, зокрема уряду Росії, його агентів і прихильників у процес виборів в Україні, у тому числі за допомогою залякування, насильства чи примусу»
Конгресмени США закликали Обаму прискорити надання допомоги Україні / Новини на Громадському радіо

Контрольована республіканцями Палата представників США ухвалила резолюцію, що закликає адміністрацію президента Барака Обами прискорити надання Україні допомоги в ситуації, яку законодавці описують як продовження окупації «значних територій України сепаратистами, якими керує Росія». Про це інформує «Голос Америки».

Документ під назвою «Підтримка права народу України вільно обирати свій уряд і визначати своє майбутнє» підтримали 413 конгресменів. Республіканці просять Білий дім «прискорити надання допомоги Україні з метою сприяння політичним, економічним і соціальним реформам, необхідним для проведення вільних і справедливих виборів, що відповідають міжнародним стандартам».

«У той час, коли президент Янукович втік з Києва, Президент Росії Володимир Путін насильницьки і незаконно захопив Крим в березні 2014 року; У той час, коли під російським керівництвом сепаратисти захопили значні площі України і продовжують атакувати українських військових; У той час, коли Російська Федерація продовжує брати участь у невтомній політичній, економічній та військовій агресії, щоб підірвати незалежність і порушити територіальної ціліснісь України», — написано в преамбулі резолюції. 

Законодавці відзначили, що майбутні місцеві вибори мають важливе значення для реформ в Україні, але «сепаратисти в Східній Україні, якими керує Росія, як і раніше, відмовляються застосовувати український закон і дозволити українській владі провести вибори на територіях, які вони контролюють. Через це,  проведення вільних і справедливих виборів на цих територіях неможливо».

Посольство України у Вашингтоні у відповідь також оприлюднило заяву, в якій висловило подяку Конгресу США «за черговий прояв непохитної підтримки обраного українським народом суверенного і демократичного шляху».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+