Слухати

Леніна в Одесі «загримували» під Дарта Вейдера

22 жовтня 2015 - 19:45
Лідер Жовтневої революції перетворився на героя фільму «Зоряні війни» — тепер постамент не треба знищувати
Леніна в Одесі «загримували» під Дарта Вейдера / Новини на Громадському радіо

Пам’ятник Леніну завдяки зусиллям Олександра Мілова перетворився на скульптуру Дарта Вейдера. Як повідомляє інформаційне агенство «Думская», скульптура є першою в світі, присвячена Темному Лорду. Більше того вона ще й «роздає» бездротовий інтернет.

Постамент Владиці Ситху, Верховному головнокомандувачу Імперської армії Дарту Вейдеру створив одеський художник Олександр Мілов. Автор «підкоригував» зовнішній вигляд пам’ятника на прохання місцевих жителів, в також працівників заводу «Пресмаш», на території якого він і знаходиться (Столбова вулиця, 28).

А отак він виглядав до «гриму»: 

ve3.jpg

Володимир Ленін
Володимир Ленін

Тепер скульптуру не треба зносити, оскільки вона не потрапляє під дію закону про декомунізацію, котрий засуджує комуністичний та націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими, а також забороняє пропагандувати їхню символіку. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+