Слухати

«МТС-Україна» не припинить роботу на непідконтрольних Україні частинах Донбасу

22 жовтня 2015 - 18:53
Про це журналісту «Громадського радіо» повідомила прес-секретар компанії Вікторія Павловська
«МТС-Україна» не припинить роботу на непідконтрольних Україні частинах Донбасу / Новини на Громадському радіо

За її словами, на зазначені території не поширюватиметься робота Vodafone — провідного міжнародного оператора мобільного зв’язку, з яким компанія «МТС-Україна» уклала партнерство. Як зазначила Вікторія Павловська, організувати роботу Vodafone в даний час на тимчасово зайнятій бойовиками частини Донбасу неможливо з міркувань безпеки.

«З об’єктивних причин бренд не буде представлений на територіях непідконтрольних українській владі — це фізично доволі складно зробити: побудувати магазини. Дійсно це питання і безпеки, і логістики».

Сама мережа «МТС» продовжить роботу на тимчасово непідконтрольних Україні територіях і надалі, говорить Вікторія Павловська.  

«Vodafone на цих територіях не буде представлений, але там продовжує працювати мережа, її ніхто не відключає, абоненти користуються своїми тарифами і користуються мережею».

Сьогодні на сайті «Луганськінформцентру» з’явилася інформація, що «українська сторона» вирішує, чи працюватиме «МТС-Україна» на території так званих «ЛНР» і «ДНР» чи — ні. У матеріалі висловлювалося припущення, що з приходом до компанії Vodafone «МТС-Україна» припинить роботу на непідконтрольних частинах Луганської та Донецької областей.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+