Слухати

МВС відкрило кримінальне провадження щодо незаконної заміни членів МВК у Дніпропетровську

22 жовтня 2015 - 23:14
Провадження відкрито за зверненням кількох політичних сил, чиїх представників на підставі підроблених документів було замінено у складі міської виборчої комісії
МВС відкрило кримінальне провадження щодо незаконної заміни членів МВК у Дніпропетровську / Новини на Громадському радіо

yizha.jpg

Їжа, для евакуйованих людей // Слава Мавричев
Їжа, для евакуйованих людей
Слава Мавричев
Про це повідомляє МВС України

До МВС звернулися представники політичних партій «Нова Політика» і «Жінки за Майбутнє» із заявою про скоєння злочину проти виборчих прав громадян, а саме — подання до ЦВК невстановленими поки особами підроблених документів по заміні членів Дніпропетровської міської виборчої комісії від імені цих політичних сил.

Зловмисники, підробивши підписи і печатки політичних партій, подали заяви до міської виборчої комісії міста Дніпропетровська про заміну представників без відома відповідних політичних сил.

Центральна виборча комісія на підставі цих підроблених заяв 21 жовтня на своєму засіданні прийняла рішення про заміну членів Дніпропетровської міської виборчої комісії на осіб, які не мають жодного відношення до даних політичних сил.

За цим фактом Головним слідчим управлінням МВС розпочато кримінальне провадження за ч. 3 та ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+