Слухати

На Дніпропетровщині для родин бійців АТО купили 27 квартир та 2 будинки

22 жовтня 2015 - 14:23
Триває закупівля квартир для учасників бойових дій. Всього на житло для воїнів з держбюджету виділено 42 мільйони гривень
На Дніпропетровщині для родин бійців АТО купили 27 квартир та 2 будинки / Новини на Громадському радіо

Більша частина коштів вже поступила в область — звітують можновладці. Решту грошей очікують у листопаді та грудні. Про це кореспонденту «Громадського радіо» стало відомо під час брифінгу радника голови облдержадміністрації Юрія Голіка.

yuriy_golik_0.png

Юрій Голік
Юрій Голік

«В область уже поступило 29 миллионов. Уже куплено 29 квартир. Это квартиры в Днепропетровске и городах области. Среди них — два частных дома, отталкиваясь от пожеланий тех, для кого покупалось жилье. Еще 47 квартир мы ожидаем купить до конца этого года», — розповів Юрій Голік.

На сьогодні на Дніпропетровщині в черзі на отримання квартири офіційно перебуває 76 родин учасників бойових дій. Але це не вирішує проблему всіх воїнів АТО, продовжує Голік:

«Мы столкнулись с такой проблемой, что есть демобилизованные бойцы, которые пришли с фронта, их место жительства — оккупированные территории, Луганская-Донецкая области, в той части, где под российскими войсками — им некуда возвращаться. Поскольку у нас давно создан центр для помощи воинам АТО, они обращаются к нам, и мы ищем возможности для расселения».

До вирішення проблеми зазвичай залучаються небайдужі громадяни, розповів радник голови облдержадміністрації:

«На прошлой неделе мы нашли две комнаты в общежитии для бойцов «Айдара». Плюс мы нашли неравнодушных жителей нашего города, которые оказали финансовую помощь, эти две комнаты отремонтировали. Люди туда заселятся и будут там жить».

У Дніпропетровській облдержадміністрації запевняють, що протягом наступного року закриють всі житлові питання щодо воїнів АТО та їх родин. Обіцяюь, що гроші на це знайдуть.

«Если у нас еще появятся очередники, люди будут становиться в очередь, в следующем году мы еще из госбюджета выбьем деньги либо запланируем их в областном бюджет», — зауважив радник  голови облдержадміністрації Юрій Голік.

Ольга Журавель з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+