Слухати

Поліцейський потрапив до випробування на толерантість — обійняв дівчину з ВІЛ

22 жовтня 2015 - 09:30
В Києві провели соціальний експеримент на толерантність. В парку стояла молода дівчина з табличкою "У меня ВИЧ. Обними, поддержи". Серед тих, хто підтримав активістку — є представник нової поліції
Поліцейський потрапив до випробування на толерантість — обійняв дівчину з ВІЛ / Новини на Громадському радіо

1234_7.png

Представник нової поліції обіймає ВІЛ-інфіковану активістку
Представник нової поліції обіймає ВІЛ-інфіковану активістку
Youtube

Організували акцію активісти Small Heart with Art. Це унікальний благодійний арт-проект та одноіменна громадська організація, говориться на їх офіційному сайті. Їх мета  – допомога ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД дітям. Наш головний інструмент підтримки хворих малюків – мистецтво.

 

Серед проектів, які реалізує Громадська організація “Маленьке серце з мистецтвом”: “АртОбмін” – обмін робіт українських художників на життєво необхідні потреби ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей; “ОХМАТДИТ” – допомога малюкам відділення Національної дитячої лікарні ОХМАТДИТ, де лікуються (за фактом живуть) ВІЛ-інфіковані та хворі на СНІД діти.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+