Слухати

Росія посилить нагляд за імпортом сирів двох українських підприємств

22 жовтня 2015 - 17:53
Російські експерти нібито виявили в сирі кишкові палички
Росія посилить нагляд за імпортом сирів двох українських підприємств / Новини на Громадському радіо

Россільгоспнагляд поставив під посилений контроль поставки молочної продукції, насамперед сиру, з двох підприємств України. Про це повідомляє російський Інтерфакс

Як повідомляється в матеріалах відомства, в зону посиленого контролю потрапили компанія «Гадячсир» і Лозовський молочний завод. Приводом для пильної уваги ветеринарних спеціалістів стало виявлення кишкової палички в сирі, виготовленому на цих підприємствах.

Як повідомляв раніше Россільгоспнагляд, якщо в рамках посиленого контролю виявляється повторне порушення, то поставки з підприємств-порушників обмежуються, йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, саме для підприємств «Гадячсир» і «Лозовський молочний завод» Російська Федерація скасувала обмеження на ввезення молочних продуктів від 20 травня. Поставки здійснювалися лише через МАПП «Нєхотєєвка» Бєлгородскої області.

Нагадаємо, Росія заборонила ввезення українських молочних продуктів ще в липні 2014 року і після того експорт не відбувався.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+