Слухати

Спостерігачі «Опори» припускають, що в день виборів їм готують «клонів»

22 жовтня 2015 - 09:05
Сьогодні з цього приводу дніпропетровський осередок громадянської мережі «Опора» даватиме прес-конференцію
Спостерігачі «Опори» припускають, що в день виборів їм готують «клонів» / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» в телефонній розмові повідомив дніпропетровський координатор «Опори» Денис Давидов.

«До нас надійшла інформація, що плануються якісь клони «Опори». Ми зареєстрували своїх спостерігачів, більше 500 осіб, які в день голосування будуть присутні на дільницях та стежити. Це великий проект у трьох містах. Сьогодні ми отримали інформацію, що замість наших людей, на дільниці пускатимуть інших. Нададуть якісь списки інших людей, і дадуть команду пускати людей зі списку, і не пускатимуть наших. Ми, на жаль, не маємо точного підтвердження цієї інформації і не можемо перевірити. Але є ймовірність, що на день голосування буде якась фальшива «Опора»», —.заявив він.

20_nsju_dp_03.jpg

Денис Давидов
Денис Давидов
Фото www.tourdnepr.com

Сьогодні з цього приводу Дніпропетровська «Опора» даватиме прес-конференцію.

На сайті організації вказано, що вона є неурядовою, позапартійною і фінансово незалежною мережею громадських активістів. Вони об’єдналися з метою активізації громадської участі в політичному процесі, шляхом вироблення і впровадження моделей впливу громадян на діяльність органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+