Слухати

У Донецьку український паспорт пропонують оформити за 3000 грн

22 жовтня 2015 - 16:57
Закордонний паспорт в підконтрольному бойовикам місті коштує 2500 гривень
У Донецьку український паспорт пропонують оформити за 3000 грн / Новини на Громадському радіо

Оформлення українського паспорта в самопроголошеній «ДНР», зокрема у місті Донецьку, обійдеться в 3000 гривень. Фото, де вказана послуга, опублікував сайт міста Донецька «62.ua».

Послуги з оформлення українського паспорта надають в колишньому супермаркеті АТБ, а тепер так званому «Першому республіканському супермаркеті», передає видання. 

Згідно з оголошенням, розвішані в супермаркетах, щоб оформити або відновити український паспорт, потрібно 3000 гривень. Щоб вклеїти фотографію в прострочений документ — 900 гривень, змінити прізвище у разі заміжжя — від 2000 — 4000 грн, а закордонний паспорт коштує 2500 гривень. 

Нагадаємо, так звані паспорти незаконних «республік» почали видавати в травні цього року. Однак подібний документ, як і самі республіки, не визнала жодна країна світу, крім Росії. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+