Слухати

Яценюк, поверни українцям мільярди! — мітингарі / Новини на Громадському радіо

Яценюк, поверни українцям мільярди! — мітингарі

22 жовтня 2015 - 13:58
Марш протесту проти уряду Яценюка спричинив аварію на Хрещатику

Хода мітингарів проїжджою частиною привернула багато уваги водіїв та призвела та ДТП. Один з лідерів маршу та голова української Координаційної ради Андрій Хома розповів «Громадському радіо» про причини та цілі цієї акції.

img_4762.jpg

Андрій Хома
Андрій Хома
Громадське радіо

«Ми йдемо маршем до американського посольства і хочемо вручити їм нашу заяву, щоб вони не підтримували уряду Яценюка, і не давали коштів, бо ці кошти не доходять до людей. Реформи не проводяться в країні, ми йдем з такою вимогою, щоб світ побачив, що насправді відбувається, адже вони через свої засоби масової інформації вводять в оману світ, мотивуючи тим, що вони все ж таки здійснюють діяльність на користь суспільства, але її не відбувається».

Андрій заявив, що їх основною вимогою є відставка уряду Яценюка. Донести цю вимогу сьогодні є головним обов’язком, а реакція міжнародної спільноті скаже сама за себе. Наразі вже немає часу зволікати зі змінами, впевнені протестувальники.

«Андрій Хома: Ми заходим в зиму практично з розграбованою країною, з пустим бюджетом, з високими цінами, ми просто вже не витримуємо, нас вже дістало.
Кор: Які ваші наступні кроки, якщо не дослухаються до вас?
Андрій Хома: Відбулось віче 14 жовтня на Майдані, ми в письмовій формі вручили заяви голові ВР з вимогою відставки уряду; Яценюку, щоб він сам склав свої повноваження; і звернулись до президента України Порошенка, щоб він ініціював цей процес відставки та формування нового складу уряду на професійній основи».

Саме цієї миті й сталась аварія,  можна розчути на аудіозаписі цього матеріалу (щоби прослухати, натисніть на трикутник вгорі сторінки). На щастя ніхто, крім автівок, не постраждав. Марш до американського посольства продовжився, а водії лишились чекати на поліцію, яка вже була присутня неподалік, але не втручалась у протестну ходу.

img_4770.jpg

ДТП на Хрещатику
ДТП на Хрещатику
Громадське радіо

Якщо влада не прислухається до активістів до 2-3 листопаду, вони збираються об’єднатись з іншими політичними та громадськими організаціями для насправді масштабних протестів, пообіцяв активіст.

Марія Зав’ялова з Києва спеціально для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+