Слухати

Доба на Сході минула без порушень мінських домовленостей, — штаб АТО

23 жовтня 2015 - 19:22
День, 23 жовтня у зоні проведення АТО пройшов без порушень Мінських домовленостей
Доба на Сході минула без порушень мінських домовленостей, — штаб АТО / Новини на Громадському радіо

Сьогодні зранку, під час щоденного брифінгу українською стороною СЦКК було передано представникам СММ ОБСЄ інформацію щодо поточної ситуації на лінії розмежування, зокрема про події на ділянках напруження в районі Донецького аеропорту та Широкиного.

Про це йдеться у повідомлені штабу АТО на сторінці у Фейсбуці.

Зазначається, що триває відновлення інфраструктури Донбасу.

Зокрема, за сприянням підрозділів цивільно-військового співробітництва та з залученням військовослужбовців інженерних військ триває відновлення даху школи №2 у Миронівському.

 

День, 23 жовтня у зоні проведення АТО пройшов без порушень Мінських домовленостей. Сьогодні зранку, під час щоденного бр…

Posted by Прес-центр АТО on 23 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+