Слухати

На Дніпропетровщині 2,5 млн. виборців охоронятимуть 8 тис. міліціонерів

23 жовтня 2015 - 15:46
Для забезпечення охорони громадського порядку під час проведення місцевих виборів буде залучено майже 100% особового складу Дніпропетровського гарнізону міліції
На Дніпропетровщині 2,5 млн. виборців охоронятимуть 8 тис. міліціонерів / Новини на Громадському радіо

На дніпропетровських дільницях очікують понад два з половиною мільйони виборців. Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомила заступник начальника взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Дніпропетровської облдержадміністрації Тетяна Романовська. Порядок під час виборів охоронятимуть 8000 міліціонерів.

sergiy_moroz_ta_tetyana_romanovska.png

Сергій Мороз та Тетяна Романовська
Сергій Мороз та Тетяна Романовська

25 жовтня не працюватимуть лише ті правоохоронці, які перебувають на лікарняному, або в декретній відпустці, сказав заступник начальника управління громадської безпеки ГУ МВС України у Дніпропетровській області Сергій Мороз.

Цього року обласна влада, міліція та СБУ затвердили спільний план забезпечення правопорядку і громадської безпеки під час виборів. Крім того, ефект посилюватимуть військовослужбовці та представники громадськості:

«Офіцери та курсанти дніпропетровського університету внутрішніх справ — понад 250. І військовослужбовці Національної гвардії України і члени громадських формувань — ті, що мають ліцензії і статус згідно законодавства», — говорить заступник начальника взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи ДОДА Тетяна Романовська.

Міліція заступає на охорону дільничних виборчих комісій вже сьогодні. На кожній дільниці — звітують правоохоронці — будуть присутні як мінімум два представники міліції. Але у приміщення для голосування вони можуть бути запрошені головою комісії, його заступником або секретарем — що передбачено законом України про місцеві вибори.

Ольга Журавель з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+