Слухати

Порошенко пояснив, чому не призначить Тимошенко послом України у Гондурасі

23 жовтня 2015 - 22:26 174
Президент України Петро Порошенко пояснив, чому не призначить лідера фракції ВО «Батьківщина» Юлію Тимошенко надзвичайним і повноважним послом України у Республіці Гондурас

Про це повідомляє «INTERFAX.RU».

Електронна петиція з пропозицією «призначити Тимошенко Юлію Володимирівну послом в Гондурас була розміщена 15 вересня на офіційному сайті президента України і набрала більше 25 тис. Голосів.

У відповідь на неї Порошенко зазначив, що «потреба в установі діяльності дипломатичного представництва в Гондурасі на чолі з надзвичайним і повноважним послом України в даний час відсутній».

Порошенко пояснив це тим, що «система закордонних дипломатичних установ будується, виходячи із зовнішньополітичних пріоритетів України».

Інтереси України в Центральній Америці і Карибському басейні зараз представляють посольства у Мексиці і Кубі, до сфери відповідальності яких також входять Беліз, Гватемала, Венесуела, Домінікана і Коста-Ріка.

На думку президента, такий рівень представництва «дозволяє належним чином підтримувати розвиток політичної, торгівельно-економічної та культурно-гуманітарної взаємодії з державами регіону» і забезпечувати захист прав та інтересів українських громадян.

Станом на 23 жовтня зібрала дана Петиція 27 тисяч 020 підписів при 25 тисячах необхідних.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+