Слухати

Прокуратура Криму виявлятиме тих, хто незаконно зазіхає на культурну спадщину півострова

23 жовтня 2015 - 17:31
Прокуратура Криму відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного привласнення службовими особами уряду Росії об'єктів культурної спадщини Криму та Севастополя
Прокуратура Криму виявлятиме тих, хто незаконно зазіхає на культурну спадщину півострова / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у повідомленні на Фейсбук-сторінці відомства.

Зазначається, що відтепер будуть моніторитися місцеві ЗМІ, інформація у мережі Інтернет з метою виявлення зазначених випадків. 

«Установлено, що службові особи уряду Російської Федерації всупереч чинному законодавству України 17.10.2015 прийняли розпорядження № 2073-р, яким об’єкти культурної спадщини, що розташовані на територіях АР Крим та м. Севастополя, віднесено до об’єктів культурної спадщини та включено до Єдиного державного реєстру об’єктів культурної спадщини(пам’яток історії та культури) народів Російської Федерації», — йдеться у повідомленні.

Таким чином Україні заподіяно шкоду в особливо великих розмірах.

 

ПРОКУРАТУРОЮ АР КРИМ РОЗПОЧАТО КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЗА ФАКТОМ НЕЗАКОННОГО ЗАВОЛОДІННЯ СЛУЖБОВИМИ ОСОБАМИ УРЯДУ РОСІЙС

Posted by ПРОКУРАТУРА Автономної Республіки Крим on 23 октября 2015 г.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+