Слухати

У Костянтинівці не буде вулиць на честь Стуса, Сосюри та Тихого / Новини на Громадському радіо

У Костянтинівці не буде вулиць на честь Стуса, Сосюри та Тихого

23 жовтня 2015 - 11:17
На 61-ій сесії міські депутати проголосували за перейменування 41 вулиці. Деяким з них повернули історичні назви

Так, Петровського знову буде Театральною, а Островського залишиться з такою ж назвою, тільки на честь драматурга О.Островського. Натомість більшість пропозицій, внесених Громадською радою та активістами, не враховані, — каже активіст Ярослав Маланчук.

«Ми подавали багато пропозицій, жодна не врахована…Де прізвища патріотів, що народилися на Донеччині: Стус, Сосюра, Тихий, Прокоф’єв. Думаю, що буде новий склад міської ради, яка ухвалить нормальне рішення», — каже Маланчук. 

Вулиця Леніна, що мала об’єднати чотири міста від Костянтинівки до Слов’янська і стати проспектом Олекси Тихого, буде Правобережною. Коментуючи це рішення, секретар міської ради Юрій Разумний відповів, що люди мало знають про творчість Тихого, тому депутати і не ухвалили цю пропозицію.

«Все эти фамилии в списке были, мы даже сегодня собирались с депутатами по этому вопросу. Я ничего не имею против Сосюры и Стуса, но люди не готовы к Тихому, мало знают его творчество…», — говорить Юрій Разумний.

Більшість нових назв у Костянтинівці буде нейтральною: Спортивна, Футбольна, Інженерна, Райдужна. А вулиця Фрунзе, яку активісти пропонували назвати Героїв України, відтепер стане Героїв праці. Найближчим часом місцева влада планує оприлюднити нові назви і розіслати їх по усіх державних структурах.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+