Слухати

В Києві невідомі зводять незаконну забудову — жителі фізично зупиняють техніку / Новини на Громадському радіо

В Києві невідомі зводять незаконну забудову — жителі фізично зупиняють техніку

23 жовтня 2015 - 12:20
В Києві жителі намагаються зупинити незаконну забудову акцією прямої дії — зламали паркан і стали в люльку, що замішує бетон

Про незаконну забудову по вулиці Ризька 19А  »Громадському радіо» повідомила місцева жителька Лія Вітренко у телефонній розмові.

«Здесь нет тени согласования ни с жильцами, ни сов семи службами. Инстанции у нас отвечают очень долго, а стройка идет очень быстрыми темпами. Нам пришлось самим остановить стройку. Я нахожусь сейчас под краном в люльке с рас твором бетона. Просто я стою на ней, и физически мы останавливаем стройку», — заявила вона.

dsc_0673.jpg

Техніка на будівництві
Техніка на будівництві
Фото «Громадського радіо»

За її словами, забудова почалася півтора місяці тому. На місці подій є міліція, кримінальна служба.

Депутат київської ради Олександр Бродський заявив, що ніхто не знає назву компанії забудовника.

«Єдиний плакат, що висить — «Дом строят трезвые строители». Свого часу ми звернулися до всіх компетентних служб, будівництво було зупинено. Зараз поки компетентні органи, напевно, займаються виборами, агресивними темпами вночі намагаються забудувати. Встановлений паркан на громадській території. Люди підняли бунт. Будують без затримання жодних норм будівництва», — сказав депутат.

dsc_0667.jpg

Будівництво
Будівництво
Фото «Громадського радіо»

За інформацією місцевих мешканців, тут будують житловий комплекс, але жодних паспортів на будівництво немає. «Громадське радіо» буде слідкувати за розвитком цих подій. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+