Слухати

В Україні на морях і узбережжях має з'явитись система захисту проти можливої висадки десанту

23 жовтня 2015 - 20:58
Кабмін доручив створити на морях і узбережжях України систему огорож і вогневого ураження проти можливої висадки десанту
В Україні на морях і узбережжях має з’явитись система захисту проти можливої висадки десанту / Новини на Громадському радіо

Кабінет міністрів України затвердив план першочергових заходів з облаштування державного кордону вздовж берегової лінії територіального моря України в межах Донецької, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

Відповідне розпорядження Кабміну № 1068-р від 13 жовтня 2015 оприлюднено в п’ятницю на сайті уряду.

Про це пише «Інтерфакс-Україна».

Згідно з планом, Кабмін доручив Держприкордонслужбі до кінця 2015 року створювати зону суцільного технічного та візуального спостереження на береговій лінії, а саме встановити нові пости технічного спостереження, провести ремонт і заміну функціонуючих радіолокаційних станцій.

Також Держприкордонслужба спільно з Міноборони та ДК «Укроборонпром» протягом 2015 року має провести модернізацію кораблів, катерів і суден морської охорони Держприкордонслужби, встановити на них автоматизовані системи ідентифікації суден, замінити радіотехнічне обладнання на сучасне.

Держприкордонслужба спільно з Міноборони також повинні опрацювати питання застосування на морі безпілотних плавзасобів та можливості їх установки на кораблях, катерах і суднах забезпечення морської охорони Держприкордонслужби та військово-морських сил Збройних сил України.

Крім того, Кабмін доручив органам влади удосконалити порядок проведення заходів з реагування на виявлені загрози шляхом забезпечення постійної готовності до реагування на загрози наявними силами і засобами.

Уряд також доручив посилити режимні заходи по перебуванню і переміщенню кораблів, катерів і суден у межах морських портів, якірних (рейдових) стоянкок.

У рамках виконання завдань територіальної оборони: Держприкордонслужба, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Херсонська облдержадміністрації повинні до 15 жовтня 2015 визначити обсяги завдань з облаштування берегової лінії і забезпечення її охорони та подати до Кабінету міністрів пропозиції щодо відведення земельних ділянок для розміщення об’єктів військової інфраструктури та виконання інженерних робіт з облаштування берегової лінії, розстановка сил і засобів.

У свою чергу Міноборони, МВС, Держприкордонслужба, а також Донецька, Запорізька, Миколаївська, Херсонська ОДА у жовтні — листопаді 2015 року мають провести інженерне і фортифікаційне облаштування берегової лінії з урахуванням можливостей дій резервів і чергових сил.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+