Слухати

В Україні стартує додаткова імунізація проти поліомієліту

23 жовтня 2015 - 11:55
Імунізація проводитиметься в три тури. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі
В Україні стартує додаткова імунізація проти поліомієліту / Новини на Громадському радіо

Міністр приїхав на Закарпаття, аби перевірити готовність медичних установ краю до усіх заходів, що здійснюватимуться в рамках кампанії.

oleksandr_kvitashvili_0.jpg

Олександр Квіташвілі
Олександр Квіташвілі

Олександр Квіташвілі розповів, що у перших двох турах мають бути вакциновані усі діти віком від 2 місяців до 6 років оральною поліовакциною. У третьому турі вакцинуватимуть дітей від 2 місяців до 10 років.

Діти, які не отримали жодного щеплення проти поліомієліту, отримують перше щеплення інактивованою поліомієлітною вакциною та в подальшому не менше ніж через 2 тижні — щеплення живою, оральною вакциною в рамках додаткової імунізації.

Тривалість першого раунду вакцинації, який стартував 20 жовтня, становить 3 тижні. Наступних двох — 2 тижні. Інтервал між раундами вакцинації ОПВ становитиме 30 діб.

«Я хочу еще раз заявить, что вакцина очень высокого качества. Это французского производства. Есть абсолютно на всех флаконах индикатор, насколько правильно хранилась. И все могут удостовериться по индикатору. Что само главное: все врачи, которые будут вакцинировать детей, они очень хорошо знают, как со всем этим обращаться, все получили инструкции. И я надеюсь, что все пройдет без проблем, без эксцессов и мы будем этим гарантировать счастливое будущее наших детей», — розповів Олександр Квіташвілі. 

На сьогодні Закарпаття отримало 30 000 доз оральної поліовакцини та 23 200 доз інактивованої вакцини, які вже розподілені між районами області.

Ольга Павлова з Ужгороду для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+