Слухати

За тиждень до дніпропетровської лікарні привезли 17 бійців із зони АТО

23 жовтня 2015 - 17:29
Про це кореспонденту «Громадського радіо» повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко
За тиждень до дніпропетровської лікарні привезли 17 бійців із зони АТО / Новини на Громадському радіо

«17 человек поступило в больницу Мечникова за последнюю неделю. Пять человек с минно-взрывными и огнестрельными ранениями. Все тяжелые, все прошли через отделение реанимации», — сказав Сергій Риженко.

sergiy_ryzhenko_0.png

Сергій Риженко
Сергій Риженко

Як зазначає головний лікар, двоє поранених знаходяться у виключно тяжкому стані. В одного з них — пульова травма, інший підірвався на міні. Відтак медики не втрачають надії врятувати бійців.

«Наши нейрохирурги и ревматологи делают все возможное, чтобы их спасти», — зазначає Сергій Риженко.

Всього у лікарні імені Мечникова станом на 23 жовтня перебуває на лікуванні 56 бійців: серед них більшість — поранені. Але є й такі, що отримали різноманітні травми та ушкодження в зоні АТО, зокрема, під часв ДТП на бойових машинах.

«Сорок шесть поступили с ранениями различной давности и тяжести. Всем им оказана помощь, все они идут на поправку», — сказав лікар. 

Зазначимо, що за роки бойових дій на Сході України спеціалісти лікарні імені Мечникова врятували понад 1800 бійців.

Маргарита Кримова з Дніпропетровська для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+