Слухати

Закуповувати ліки та вакцини Україна буде тільки через міжнародні організації

23 жовтня 2015 - 13:07
Виключно через міжнародні організації закупівлі відбуватимуться з наступного року. Про це розповів міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі на прес-конференції в Ужгороді
Закуповувати ліки та вакцини Україна буде тільки через міжнародні організації / Новини на Громадському радіо

На думку міністра, таким чином вдасться вирішити ряд проблем: з плануванням кількості необхідних ліків, і грошей, які виділяються на їх придбання.

«Я отвечу, как и вчера, на заседании Кабинета министров: все документы, все постановы, которые необходимы чтобы оформлять договора с международными организациями, уже подисаны, сделаны и никаких проблем нету. Мы сейчас работаем с этими организациями, чтоб… как их оплачивать: в гривнах, в долларах… Это все технические детали, которые должны быть расписаны в договорах. Мы уже почти на 99% дошли до конца этого процесса и на следующей неделе будем подписывать все».

Що стосується закупівель вакцин через міжнародні організації, то уже цього року на ці потреби планують витратити 2,5 млрд грн. За словами міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі, це – половина з того бюджету, який є на сьогоднішній день.

Ольга Павлова з Ужгороду для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+