Слухати

Донецька обласна державна телерадіокомпанія поновила мовлення на 61-му каналі

24 жовтня 2015 - 11:25
Міністерство інформаційної політики України повідомляє про відновлення українського мовлення на 61-му телеканалі Донецької обласної держтелерадіокомпанії
Донецька обласна державна телерадіокомпанія поновила мовлення на 61-му  каналі  / Новини на Громадському радіо

«Концерн РРТ Донецької філії, власними коштами, ввів у дію передавач для трансляції програм Донецької ОДТРК на 61 телевізійному каналі», — йдеться в повідомленні міністерства.

За інформацією відомства, робота передавача забезпечила доступ жителів Краматорська та прилеглих територій до телевізійних програм Донецького обласного телебачення.

«Уряд прийняв нормативний акт, розроблений міністерством, про виділення з держбюджету коштів на закупівлю додаткового обладнання для установки і підключення апаратури для радіомовлення або телебачення. Зараз перераховані гроші в процесі державних закупівель. Після проходження встановленої законодавством процедури, комісія при Мінінформполітікі спільно з Концерном РРТ, значно розширять географію покриття українського мовлення », — зазначають у міністерстві.

Раніше повідомлялося, що Станично-Луганському районі і частини окупованого Луганська став можливим прийом передач обласного «Радіо Пульс». 14 жовтня урядовий портал, «введений в дію радіомовний FM-передавач для трансляції програм «Радіо Пульс» Луганської ОДТРК на частоті 99,5 МГц».

На частині територій Луганської та Донецької областей, захоплених бойовиками, протягом більше року майже відсутня можливість отримання з ефіру інформацією українських медіа. На апаратно-студійних комплексах багатьох мовників, на їх потужностях виходять в ефір місцеві пропагндистські теле- чи радіоканали. Також в ефірі широко представлені російські телеканали.

З вересня також мовить на території анексованого Росією Криму Радіо Крим. Реалії, яке запущено Радіо Свобода спільно з проектом Крим.Реаліі в рамках другого етапу відновлення радіомовлення на півострові за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Також вчора стало відомо, що США надали три радіопередавачі для відновлення трансляції на Донбас.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+